Loading…
A e mbani mend Sheherzaden, ja si duket ajo sot
  • 11/01/2018 | 18:01

...

Njihet si një ndër aktoret më të bukura turke por nëse do e kishim parë në rrugë me stilin e saj “të lëshuar” nuk do ta kishim njohur asnjëherë, bëhet fjalë për Bergüzar Korel.


Ajo ka luajtur rolin e “Sheherzadja” në seialin “Njëmijë e një net” që u transmetua në një televizion në Kosovë edhe pati thyer rekorde të shikueshmërisë, ky serial është xhiruar në vitin 2006.Edhe që nga ai vite aktroja mbeti në zemrat e shumë njerëzve, dhe që në çdo paraqitje të saj ajo komentohet shumë, shkruan blic.

Në rrjetin social Instagram ka postuar një fotografi ku ajo shihet e veshur me një fustan dhe ajo shihet së bashku me bashkëshortin e saj Halit Ergenç, i cili pelqehet shumë nga publiku që nga seriali “Sulltani i Madhërishëm”.

Caktoni figurën e zgjedhur

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë