Loading…
A është paguar Irina Shayk për t’u paraqitur si e dashura e Ronaldos: Këto e shumë gjëra tjera tregon Georgina Rodriguez
  • 07/12/2017 | 18:33

...

E fejuara e lojtarit më të mirë të futbollit në botë Cristiano Ronaldo dhe nëna e fëmijës së tij më të vogël për herë të parë ka zbuluar detaje rreth lidhjes së tyre.


Megjithëse thuhet se futbollisti e kishte tradhtuar gjatë shtatzënisë, Georgina Rodriguez beson se nuk kishte asgjë midis Ronaldos dhe starletit spanjoll.

Njëzetedyvjeçarja Georgina ka qenë në sy të publikut që nga fundi i vitit 2016.

Sapo u bë publike marrëdhënia e saj me portugezin, atë e kishin larguar nga në një dyqan në qytetin e Madridit. Pasuan shkrime rreth linjave trupore, por kjo ishte jetëshkurtër, sepse shpejt mbeti shtatzënë.

Edhe tani, kur ajo lindi vajzën e saj, Alana Martina nuk ka ndërmend të punojë sepse thotë se dëshiron të gëzojë plotësisht amësinë e saj.

“A mund të bien dakord mbi një emër për fëmijën. Ai donte të quhej Alana, unë dëshiroja ta pagëzoja me emrin Martina, kështu që ne vendosën ta quajmë Alana Martina”, tha ajo.

“Fëmijët janë gëzimi ynë më i madh. Pasi të zgjohemi, marrim përqafime dhe puthje”, zbuloi Georgina në një intervistë me revistën spanjolle “Hola”, dhe ka shtuar se që nga lindja e fëmijës së saj biologjik, ajo dhe Cristiano janë të lumtur.

Kështu e përshkruar marrëdhënien e tyre që, thotë ajo, e ktheu besimin ndaj tij në dashuri.

Për gjithë pjesën tjetër, ajo pohon se thashethemet e paverifikuara e ndjekin një nga futbollistët më të mirë të të gjitha kohërave.

Me historinë e dashurisë së tyre, Georgina në fakt “mbylli derën” rreth pyetjes për homoseksualitetin e Ronaldos, por thotë se është e sigurt se portugezi është vazhdimisht në shtrat me të.

Ajo madje përmendi Irina Shayk, e cila thuhet se u pagua për pesë vjet për të luajtur rolin e së të dashurës duke pohuar se nuk ka asgjë të vërtetë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë