Loading…
A flet Labi me ish-kolegët e tij të 21’shit?
  • 13/01/2018 | 09:24

...

Moderatori i njohur Labinot Gashi për më shumë ser një dekadë punoi në Radio Televizionin 21, duke krijuar emisione shumë të shikuara, por vitin e kaluar ai u transferua në një tjetër kanal televiziv.


Mirëpo, kjo gjë nuk ia ndërprejti edhe raportet që ka pasur me kolegët e televizionit ku punoi 17 vite.

Të paktën kështu shihet në një nga fotot që ai ka hedhur në Instastory, ku shihet me Ilir Berishën dhe Valonin, me të cilët punoi bashkë.

Po ashtu, në dasmën e Labit të mbajtur në shtator, ai të ftuar kishte kolegë nga RTV21, siç janë Visari e Blerona.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë