Loading…
Adelina jetë luksoze pas martesës: Çmime marramendëse të garderobës së saj
  • 12/03/2018 | 13:40

...

Adelina Tahiri është gjithnjë në faqet e mediave rozë. Lajmi për martesën e saj me milionerin maqedonas, ka bërë bujë të madhe mediatike, ndërsa çifti janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.


Siç duket jeta pas martesës po i ofron asaj luks të tepruar, thuajse në çdo paraqitje të saj, këngëtarja shfaqet me garderobë tejet të shtrenjtë.

Së fundmi në llogarinë e saj Instagram ka treguar edhe çantën e saj që i takon firmës Valentino, ndërsa kap vlerën e hiq më pak se 2895.00 dollarë.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë