Loading…
Adelina Tahiri tregon barkun e fryrë
  • 12/03/2018 | 19:18

...

Për herë të parë Adelina na tregon barkun e rrumbullakosur.


Adelina Tahiri është kthyer një ndër femrat me te përfolura te showbiz-it shqiptar. Lajmi se u martua me avokatin milioner maqedonas e ktheu bukuroshen shqiptare në vëmendjen e te gjitheve, por lajmi me i bukur ishte se ajo është në pritje të ëmbël të një foshnje si fryt dashurie.

Adelina Tahiri ka vendosur qe ditën e sotme të bëjë postimin e parë duke treguar barkun e rrumbullakosur dhe duhet thënë dukej shumë bukur dhe shtatzënia i ka dhënë një nur këngëtares.

Mirëpo para se të na tregonte nurin që kishte marrë, ajo na zbuloi edhe blerjen e fundit, një çantë Valentino e cila kap shifren e $3000.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë