Loading…
Agim Bahtiri dhe Vetëvendosja argëtojnë të rinjtë me Ledri Vulën
  • 14/11/2017 | 21:13

...

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri së bashku me partnerin e koalicionit- Lëvizjen Vetëvendosje në Mitrovicë kanë organizuar një festë për të rinjtë e këtij qyteti, të cilit do të kenë rasrin të argëtohen nga reperi Ledri Vula, shkruan Gazeta Metro.


Ftesën e ka publikuar në rrjetin social Facebook, Agim Bahtiri.

“Ta nisim së bashku festën e fitores me rininë e mrekullueshme të Mitrovicës”, është ftesa e publikuar, e cila mban logon e AKR-së dhe Vetëtëvendosjes anash fotografisë së Vulës.

Bahtiri më 19 nëntor do të ketë përballë kandidaten e PDK-së në këtë komunë, Valdete Idrizin.  /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë