Loading…
Agim Bahtiri për herën e tretë ikën nga debati
  • 14/11/2017 | 20:59

...

Kryetari aktual i Mitrovicës, dhe pretendenti edhe për një mandat nga AKR-ja, Agim Bahtiri ka ikur nga debati për herë të tretë.


Bahtiri ishte sot i ftuar në debat me kundër kandidaten nga PDK-ja, Valdete Idrizi, por e ka anuluar.

Ai fillimisht ka ikur nga debati në RTV 21, në telegraf dhe herën në tretë në kallxo.com.

Bahtiri më 19 nëntor do të ketë përballë kandidaten e PDK-së në këtë komunë, Valdete Idrizin.

Ai ka zyrtarizuar koalicion me Lëvizjen Vetëvendosje në këtë komunë.

LEXO EDHE: Shpend Ahmeti anulon pjesëmarrjen në debatin e sotëm. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë