Loading…
Agim Bahtiri: Prej 18 deri te 100-vjeçari, të dalim në zgjedhje
  • 19/11/2017 | 11:47

...

Sot në Kosovë po mbahet raundi i dytë i zgjedhjeve lokale për balotazh.  Kandidati për kryetar komune i kësaj të fundit, njëherit kryetari i tanishëm, Agim Bahtiri sapo ka shfrytëzuar të drejtën e tij dhe ka kryer obligimin ligjor.


Ai u ka bërë thirrje qytetarëve me të drejtë vote që të dalin në zgjedhje.

“Mesazhi im është që të dalim i madh e i vogël, prej 18 deri në 100 vjet për të votuar, sepse është ditë e madhe për Mitrovicën, duke e dhënë kontributin e vet në mënyrë ligjore”, ka thënë Bahtiri.

Bahtiri është shoqëruar nga bashkëshortja e tij.

Ndërkohë, në qytetin e Mitrovicës, gara po zhvillohet në mes PDK-së dhe AKR-së./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë