Loading…
Ahmeti viziton Tiranën: Veliaj e njofton me projektet që po realizohen
  • 13/01/2018 | 11:08

...

Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti ka vizituar kryetarin e Tiranës, Erion Veliaj. Ahmeti ishte i shoqëruar me kabinetin e tij, përcjellë Gazeta Metro.


Në këtë takim pati zotime për bashkëpunim si dhe Ahmeti u njoftua për projektet që po realizohen në kryeqytetin shqiptar.

“Bashkë me nënkryetarin e Komunës, drejtorët dhe kabinetin, vizituam Kryetarin e Bashkisë e Tiranës z. Erion Veliaj. Në këtë takim të përzemërt u njoftuam me projektet që po realizohen aktualisht në Tiranë, si dhe u zotuam për vazhdimin e bashkëpunimit në mes të dy kryeqyteteve”, ka shkruar Ahmeti.

LEXO EDHE: Shpend Ahmeti ia huq për stadiumin e Prishtinës. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë