Loading…
Aksident i çuditshëm, shikoni se si i shpëton vdekjes ky njeri (Video)
  • 12/08/2017 | 21:57

...

Kamerat e vëzhgimit kanë filmuar momentin dramatik të një prej aksidenteve më të pazakonta automobilistike, i shënuar në Teksas.


Një veturë bie nga kati i shtatë i një parkingu duke rrezikuar të godasë një tjetër mjet që gjendej në rrugë.

Gruaja që drejtonte veturën besohet të ketë shkelur pedalin e gabuar duke bërë që automjeti të fluturonte nga struktura në Austin te Teksasit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë