Loading…
Aksident i rëndë në Gjilan, vetura godet një person
  • 13/01/2018 | 09:28

...

Një aksident ka ndodhur në Gjilan në orët e vona të natës. Merret vesh se një kalimtar është goditur me veturë në qendër.


Ngjarja ka ndodhur afër Postës së madhe rreth orës 00:30.

Një dëshmitar ka treguar për Indeksonline se personi ka lëndime serioze dhe se është dërguar në spital.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë