Loading…
Aksident i rëndë, vdes kjo aktiviste e Vetëvendosjes (Foto)
  • 22/04/2018 | 13:21

...

Nga një aksident i rëndë ka ndërruar jetë në moshën 24 vjeçare Nita Rexha nga qyteti i Gjakovës. Mësohet se ajo ishte një aktiviste e Lëvizjes Vetëvendosje.


Lajmi u bë i ditur nga aktivistja po ashtu e Vetëvendosjes, Mimoza Shala, nëpërmjet një statusi në rrjetin social Facebook, duke treguar se nga një aksident i rëndë ajo ka vdekur, shkruan gazetametro.net.

“Pas një aksidenti të rëndë, vdiq Nita Rexha në moshën 24 vjeçare. Nita ishte edhe aktiviste e Lëvizjes VETËVENDOSJE! Varrimi bëhet sot në ora 17:00”, ka shkruar shkurt Shala në llogarinë e saj në ‘Facebook’.

Nuk dihet ende se kur ka ndodhur ky aksident./gazetametro.net.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë