Loading…
Aksident në magjistralen Prishtinë – Podujevë (Foto)
  • 12/08/2017 | 18:04

...

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident në një fshat të Komunës së Prishtinës.

Aksidenti ka ndodhur në fshatin Trudë, në magjistralen Prishtinë-Podujevë, shkruan Telegrafi.

Nga fotot e siguruara shihet trafiku i bllokuar dhe një veturë që ka dalë nga rruga.

Në aksident ka të lënduar, por jo viktima me fatalitet

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë