Loading…
Aksidentalisht filmohen UFO gjatë emisionit amerikan që po shfaqej direkt
  • 12/01/2018 | 11:46

...

Përderisa një emision në Portland të SHBA po transmetohej direkt, aksidentalisht janë filmuar pamje të jashtëtokësorëve.


Në pamje të parë duket që është thjesht një meteor, mirëpo shkencëtarët kanë shpjehuar se një trajektore me kthesë nuk është karakteristikë e meteorëve, duke hapur kështu një debat të pafund në rrjete shoqërore për pamjen që edhe ju mund ta shihni në videon më poshtë, transmeton Gazeta Metro.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë