Loading…
Aktori kosovar bën shaka me politikanët: Kështu do të dukeshin po të ishin femra
  • 26/02/2018 | 13:14

...

Naser Rafunen e kemi parë të angazhuar në disa seri televizive dhe rolet e tij gjithmonë e kanë marrë vëmendjen e merituar, e kjo falë përkushtimit dhe profesionalizmit të tij.


Së fundmi aktori kosovar ka bërë një shaka me politikanët kosovarë, duke i mbledhur bashkë  në një fotografi duke krahasuar ata se si do të dukeshin po të ishin femra, transmeton Gazeta Metro.

Ky transformim është bërë i mundshëm nga një aplikacion i dalë kohët e fundit.

Mëposhtë keni FOTO’n e tyre:/Gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë