Loading…
Aktorja kosovare poston foto para 9 viteve, s’do ta besoni sa ka ndryshuar
  • 12/10/2017 | 23:21

...

Yllka Gashi njihet si aktorja e cila fitoi simpatinë me rolin e saj të Zanës në serialin vendor “Familja Moderne”.


Së fundmi, ajo ka publikuar disa fotografi në Instagram përmes së cilave ka kujtuar kohën para 9 viteve. Ajo në fotografitë e publikuara shihet bashkë me familjarë të saj.

Vërehet se për 9 vjet aktorja ka ndryshuar .

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë