Loading…
Alicia Keys lanson këngën e re (Audio)
  • 11/01/2017 | 11:03

...

Alicia Keys ka lëshuar këngën e re, të quajtur ‘Sweet F’in Love’.

Kënga është punuar nga producenti Kaytranada dhe vjen pas daljes së albumit më të ri të këngëtares, HERE.

Kënga u postua në Soundcloud nga Swizz Beats, bashkëshorti i Keys/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë