Loading…
Alketa Vejsiu poston foto në studiot e ‘Mediaset’, çfarë plane ka ajo? (Foto)
  • 11/08/2017 | 15:30

...

Moderatorja e njohur shqiptare si duket ka disa ide edhe shumë të mëdha.


Sezoni veror nuk ka qenë vetëm për pushime për një nga moderatoret më të mira të ekranit shqiptar sepse ajo po punon për projekte më të mëdha.

Përpara disa orësh, ajo ka postuar një foto në studiot e “Mediaset”, gjigantit italian, që çdokush do ta kishte ëndërr të ishte pjesë. Alketa nuk ka dashur të komentojë më shumë por ka vendosur vetëm tri pika për të shoqëruar foton, çka na i shton akoma më tepër dyshimet se diçka po “ngatërron” atje.

Epo, ndonëse nuk jemi të sigurt nëse ka qenë thjesht një vizitë për t’u rritur profesionalisht apo një kontratë e re, ajo që mund të dimë me siguri është se Alketa është nga ato personazhe të ekranit që po deshi diçka, e merr. /gazetametro.net 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë