Loading…
Alketa Vejsiu poston foto të rrallë: Ja si është dukur si fëmijë
  • 13/11/2017 | 19:31

...

Shpeshherë personazhet publikë, postojnë foto të tyre kur kanë qenë të vegjël.


Këtë herë është moderatorja e njohur Alketa Vejsiu ajo që ka surprizuar ndjekësit me një postim të sajin të bërë para disa viteve. Në këtë foto Alketa ka dalë bashkë me vëllanë.

“ Me vëllain… Jetonim në një familje të thjeshtë, por ishim të gëzuar! Foto ime e preferuar e fëmijërisë!”, shkruan ajo nostalgjike për periudhën e fëmijërisë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë