Loading…
Angelina Jolie surprizon Brad Pitt në pikën e tij më të dobët
  • 19/06/2017 | 14:53

...

Brad Pitt mori dhuratë të hershme për ditën e baballarëve – kalojë kohë me fëmijët e tij të dashur.

Angelina Jolie e tij paraqiti divorcin në shtator pas dy vjet martese dhe një marrëdhënie 12-vjeçare. Të dy pastaj u përfshinë në një betejë të kujdestarisë për gjashtë fëmijët e tyre – Maddox, 15, Pax, 13, Zahara, 12, Shiloh, 11 dhe 8 vjeç – binjakët Vivienne dhe Knox – para se të arrijnë një marrëveshje të përkohshme të kujdestarisë.

 Sipas marëveshjes së tyre, 6 fëmijët do të qëndrojnë me të ëmën ndërsa Pitt do të ketë “vizita terapeutike” me ta dhe gjithashtu do të marrë pjesë në seancat javore individuale të terapisë.

Duke qenë se Festa e Baballarëve ishe dje , Jolie ka menduar të surprizojë Pitt, duke i dërguar fëmijët në shtëpinë e tij, shkruan E News, transmeton gazetametro.net

Fëmijët kanë qëndruar për disa orë të mira me të atin, më pas janë larguar nga Los Angeles sepse u duhej të shoqëronin Angelina-n në një udhëtim në Addis Ababa në Etiopi, vendi në të cilin është adoptuar Zahara në 2005-n./gazetametro.net

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë