Loading…
Anulohet fluturimi: Njëri nga udhëtarët befason me atë çfarë bën në aeroport
  • 11/10/2017 | 16:45

...

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një aeroport të New Orleans në Shtetet e Bashkuara.


Disa udhëtarëve ju ishte shtyrë udhëtimi andaj njëri nga ta filloi të këndoj në aeroport për të pranishmit.

Ishte Mike Vadala, ajo që tha se është shumë keq kur të anulohet udhëtimi, mirëpo kësaj radhe ishte shumë mirë, pasi udhtari në fjalë i argëtoi me këndim dhe vallëzim dhe të gjithë filluan duartrokitjet.

Ky njeri është pëlqyer edhe nga shikuesit, pasi videoja që mund të shihni më poshtë, është parë mbi 15 milionë herë brenda pak ditësh. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë