Loading…
Anulon koncertin, ja si u kërkon falje adhuruesëve të saj këngëtarja e njohur (Foto)
  • 13/09/2017 | 17:53

...

Këngëtarja e famshme Lady Gaga ka anuluar koncertin e saj të Montreal në Kanada.


Mësohet se koncerti është anuluar për arsye shëndetësore të këngëtares. Menjëherë pas anulimit të koncertit Gaga ka qerasur fansat e saj duke i ofruar pica. Pas anulimit të koncertit, adhuruesit e saj ishin vendosur poshtë hotelit ku qëndronte këngëtarja, për t’i dhënë mbështetje.

Lady Gaga ishte infektuar nga gripi përgjatë një koncerti në Neë York. Ajo tregoi se kur i kishte parë poshtë hotelit fansat, ishte mallëngjyer e kështu vendosi t’i ofronte pica. “Jeni fansat më besnikë që njoh”, tha Gaga.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë