Loading…
Anxhelina Hadërgjonaj fotografon motrën teksa bën dush
  • 12/10/2017 | 09:15

...

Këngëtarja e njohur Anxhelina Hadërgjonaj ka qëndruar këto ditë në Tiranë, së bashku me mikun e saj, make-up artistin Ariel.


Ajo i ka shijuar pafund ditët qëndrimit në qytetin ku është rritur, teksa më shumë ka shijuar momentet me familjarët e saj.

Anxhelina është shumë aktive në rrjetet sociale, në të cilat ndan me ta imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, bukuroshja Hadërgjonaj ka publikuar një video mjaft qesharake në InstaStory, ku bëhet fjalë për një video ‘spiunimi’ ndaj motrës së saj.

Ajo ka incizuar motrën, Agnesën, teksa ajo bënte dush, dhe shihet në mes të vaskës me shkumë.

Ky veprim ka bërë fansat të qeshin, teksa ka vënë pak në siklet Agnesën, e cila është bezdisur nga motra e saj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë