Loading…
Apple sjell iMac të ri me procesor vetanak?
  • 01/02/2018 | 18:42

...

Apple planifikon deri në fund të këtij viti të hedhë në treg tre kompjuterë të ri iMac që do të përdorin procesor të kompanisë.


Kjo do të jetë hera e parë që kompania ndërton procesorët e vet në kompjuterët iMac.

Kompania nuk ka dhënë më shumë detaje lidhur me procesorët dhe kompjuterët e ri.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë