Loading…
Arben Gashi e quan frikacak Shpend Ahmetin
  • 14/11/2017 | 21:23

...

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e LDK-së, Arben Gashi ka thënë se anulimi i debatit nga ana e Shpend Ahmeti, Vetëvendosje, tregon se Prishtinën për 4 vite e kanë drejtuar nga selia e partisë, sipas tij, në mënyre ilegale.


Ky reagim erdhi pasi Ahmeti pak orë para mbajtjes së debatit të paraparë për sonte në KTV, e ka anuluar pjesëmarrjen ku përballë do të kishte kundërkandidatin nga partia e Gashit, Arban Abrashin, shkruan Gazeta Metro.

LEXO EDHE: Bardhyl Meta tregon pse Ahmeti i iku debatit në Rubikon me Abrashin. 

Gjeni pa ndërhyrje reagimin e Gashit:

Anulimi i debatit te sontem ne Rubikon te KTV-se, nga ana e Shpend Ahmetit, me arsyetimin se ka vendosur partia, konfirmon dyshimin qe Prishtinen e 4 viteve te kaluara e kane drejtuar nga selia e Partise (ne menyre ilegale).

Prishtines nuk i duhet per kryetar nje frikacak qe komandohet nga struktura joformale!!

Per Prishtinen me dinjitet dhe perfaqesim, duhet ndryshimi.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë