Loading…
Arbër Vllahiu publikon programin: Prishtina pjesë e metropoleve
  • 13/10/2017 | 09:34

...

Kandidati i AAK-së për kryetar të kryeqytetit, Arbër Vllahiu ka publikuar programin e tij për Prishtinën me të cilin garon për zgjedhjet e 22 tetorit.


Ky program është i ndarë në disa fusha si: zhvillimi ekonomik e rural, unazat e qytetit, infrastruktura, arsimi dhe shëndetësia, mjedisi, pastërtia e gjelbërimi, dhe sporti.

Vllahiu ndër tjerash ka premtuar llogaridhënie për çdo shpenzim të parasë publike, shkruan Gazeta Metro.

Gjeni më poshtë më shumë detaje rreth programit të kandidatit të AAK-së:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë