Loading…
Arrestohet një turk në aeroportin e Prishtinës, kishte pasaportë të falsifikuar
  • 12/11/2017 | 14:24

...
Arrestohet një shtetas turk në Aeroportin e Prishtinës


Një shtetas turk është arrestuar në Aeroportin e Prishtinës, pasi që i njëjti në kontroll të dokumenteve në shkuarje, ka prezantuar pasaportën me vizë e cila dyshohet të jetë e falsifikuar.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë