Loading…
Arrestohet nusja duke shkuar në dasëm, arsyeja e habitshme
  • 13/03/2018 | 10:35

...

Një nuse është arrestuar gjatë rrugës për në dasmën e saj të hënën. Amber Young u akuzua se kishte aksidentuar 2 makina në efektin e alkoolit.


Sipas policisë, 32 vjeçarja nga Arizona u arrestua pasi u lajmëruan për një aksident ku u përfshinë 3 makina.

Nusja u arrestua për drejtimin e makinës nën efektin e alkoolit ndërsa shkonte në dasmën e saj, shkruan ora news.

Nga aksidenti mbeti i plagosur një person që u dërgua në spital me lëndime të lehta.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë