Loading…
Arrestohet valltarja: Lëvizjet e saj ishin shumë provokuese
  • 08/02/2018 | 22:19

...

Policia e Egjiptit ka arrestuar valltaren e klubeve të natës, e njohur si  Gawharan me arsyetimin se po provokonte jashtëzakonisht me lëvizjet e saj në skenë.


Gawhara, emri i i vërtetë i së cilës është Ekaterina Andreeva po vallëzonte si çdo natë zakonisht, mirëpo kësaj rradhe policët që ishin prezent në klub janë ndjerë të provokuar nga lëvizjet e saj dhe i kanë vënë prangat, transmeton gazetametro.net

Sipas policisë Gawhara e ka tepruar edhe me veshjen ku të brendshmet e saj ishin me ngjyrë si të trupit, dhe nuk dallohet mirë nëse kishte veshur diçka apo jo.

Pas arrestimit, asaj i është ndaluar edhe vallëzimi një kohë, ndërsa klubi ku ajo ushtron detyrën e saj është duke u munduar ta kthejë prapë.

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:

/gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=IgCHXlZ9-yc

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë