Loading…
Arrihet marrëveshja: Kundërshtari i Shqipërisë në nëntorit
  • 11/10/2017 | 17:04

...

Përfundimi i kualifikimeve ia jep mundësinë Kombëtareve të luajnë në datat kur zhvillohen edhe takimit e Play Off’it për Kupën e Botës.


Në njërën prej këtyre dy datave, 6 ose 14 nëntor, Kombëtarja e Shqipërisë do të përballet me Norvegjinë

Burime të “Panorama Sport” brenda FSHF-së kanë bërë të ditur se është arritur një akord mes dy federatave dhe mbetet për t’u saktësuar vetëm data dhe vendi i zhvillimit të takimit.

Gjasat janë që ndeshja të luhet më 6 nëntor në “Elbasan Arena”.

Ndërkohë, FSHF po negocion edhe me homologë të tjerë, në mënyrë që Kombëtarja të luajë dy ndeshje miqësore në nëntor.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë