Loading…
Arsenali fillon të këndellet në Premier League
  • 25/09/2017 | 23:09

...

Arsenali e ka mposhtur West Bromwich Albion’in me rezultat 2-0, duke ngjallur shpresat e fansave se mund të këndellet pas startit të dobët në Premier League.

Alexanndre Lacazette shënoi të dy golat për ekipin nga Londra, derisa Shkodran Mustafi e Granit Xhaka luajtën si titullarë.

Tani Arsenali zë venin e 7 në Premier League dhe ka 6 pikë më pak se lideri Manchester City.

http://www.dailymotion.com/video/x61z4la

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë