Loading…
Arsyetimet më të marra për tejkalim të shpejtësisë
  • 13/10/2017 | 13:30

...

Policët në një qytet të Australisë çdo ditë dëgjojnë arsyetimet të llojllojshme për shkak të tejkalimit të shpejtësisë.


Duke shpresuar se do të shpëtojnë prej dënimit, vozitësit janë aq qesharak saqë policët kishin vendosur që përgjigjet e tyre t’i publikojnë në Twitter.

Këto janë disa nga më atraktivet:

“Duhej të shkoja në tualet sepse fëmijët më kanë shkaktuar probleme në bark”

“ Ngutesha që t’iu blej fëmijëve NANDO’s (mish pule)”.

E kemi edhe fituesin: “Më shtynte era”./gazetametro.net.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë