Loading…
Arsyetimi qesharak i Tovërlanit për gjuhën e Munishit: Njëjtë flitet edhe në Kuvend
  • 18/02/2018 | 23:42

...

Afrim Tovërlani, i njohur si rival i madh i Ismet Munishit, ka arsyetuar këtë të fundit pas incidentit të tij në fundin e ndeshjes Drita – Feronikeli.


Ai në emisionin Sports Show në Klan Kosova, pohoi se “shihet se kjo ka ndodhur në afekt, dhe ka mundur të jetë i provokuar. Sidoqoftë, sjellja është e pajustifikueshme dhe duhet të kemi kujdes para kamerave.”

Tovërlani megjithatë tentoi ta relativizojë situatën, duke thënë se fjalor i ngjashëm përdoret edhe në Kuvendin e Kosovës dhe kjo i ka ndodhur edhe emrave më të mëdhenj se Ismet Munishi.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë