Loading…
Asist perfekt, por Mane nuk mund të besoj se çfarë ndodhi (Video)
  • 11/01/2017 | 21:07

...

Sadio Mane ka zhvilluar ndeshjen miqësore me kombëtaren e tij të Senegalit kundër Kongos të mërkurën mbrëma.


Sulmuesi i Liverpoolit ka regjistruar një asist në fitoren e ekipit të tij me rezultat 2-0, por ai mund ta regjistronte edhe një asist tjetër, por këtë nuk e la bashkëlojtari i tij.

Mane, ka bërë asistimin perfekt për sulmuesin Mame Biram Diouf në minutën e 75’ të ndeshjes, por ky i fundit nuk ka shënuar gol edhe pse porta ishte e zbrazët. Ai e dërgoi topin jashtë.

Shikoni videon për ta kuptuar këtë ngjarje:

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë