Loading…
Atë që e shihni në foto tregon shumë se çka pritni nga jeta
  • 08/10/2017 | 15:04

...

Zgjidhja jonë në shikim të parë tregon shumë  për mënyrën se si funksionon truri jonë, por edhe për dëshirat e brendshme për të cilat në fakt më shumë mendojmë.


Shikojeni mirë këtë fotografi. Ndoshta pastaj mund të shihni shumë gjëra, por atë që e keni parë në fillim ju flet shumë për ju, transmeton gazetametro.net

Shpellë

Ju doni dashuri të pasionuar. Keni frikë se do të takoni dikë që do t’ju sjellë gëzim në jetë dhe do t’ju lehtësojë për një kujdes të vazhdueshëm. Ju mendoni se dikush do t’ju mbushë plotësisht dhe pastaj jeta juaj nuk do të ishte më ngjyrë hiri. Në rast që keni mundësi të takoni njerëz të rinj, mos i kualifikohuni!

Det

Ju dëshironi lirinë. Gjithçka qëju doni është që të jetoni të pavarur sipas rregullave tuaja dhe pa ndërhyrë të tjerët në jetën tuaj. Por ju mund ta bëni këtë. Bëni atë që dëshironi dhe përjetoni jetën ashtu siç dëshironi. Çdo gjë tjetër do të jetë në vendin e saj.

Fytyrë

Mbani ekuilibër në lumturi. Gjithçka që ju duhet është një jetë e balancuar, paqësore pa luhatje të mëdha. Kjo ju bën më të lumtur dhe nuk jeni një lloj që përpiqet për ekstreme. E gjitha që ju nevojitet është ushqimi i mirë, miq të mirë dhe shumë qeshje./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë