Loading…
Audi A8, vetura që parkohet në mënyrë të pavarur
  • 15/06/2017 | 20:39

...

Audi A8 premierën e vet do ta ketë në fillim të korrikut në Barcelonë.


Kompania tashmë në disa raste ka bërë të ditur se modeli do të ketë teknologji të avancuar dhe njëra prej tyre është edhe mundësia e parkimit në mënyrë të pavarur.

Parkimi në mënyrë të pavarur, sipas kompanisë, do të bëhet përmes inteligjencës artificiale.

Informacione shtesë për sistemin nuk janë bërë të ditura/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë