Loading…
Autobus për të dehurit: Tokyo ka sjell linjën e re për ata që duan një gotë më shumë
  • 04/12/2017 | 17:49

...

Pasi që është hequr treni i natës në Tokyo, ata kanë lëshuar një autobus të posaçëm, i cili i mbledh të gjithë ata që kanë fjetur rrugës apo kanë humbur rrugën për në shtëpi, nën ndikimin e alkoolit.


Ky lloj autobusi më së shumti funksionon gjatë fund vitit, duke i pasur parasysh edhe festat e fundvitit, ku secilin e gjen mesi i natës të pirë, transmeton gazetametro.net

Bileta e këtij autobusi është 6 euro e 60 cent, ndërsa udhëtari hyp nga pjesa ku ka qenë duke pirë dhe dërgohet në shtëpi./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë