Loading…
Autogoli i portierit të Meksikës, si në video lojëra
  • 12/10/2017 | 00:00

...

Në ndeshjen e fundit të kualifikimeve për Botëror, Hundurasit i duhej fitorja përballë liderit Meksikës, për të siguruar pjesëmarrjen në fazën e Play-Off’it.

Meksikanët veç e kishin siguruar kualifikimin direkt dhe e fituan pjesën e parë 1-2.

Por, në të dytën me autogolin qesharak të portierit të Meksikës rezultati u barazua.

Më pas Hundurasi shënoi edhe golin e fitore3-2 për të siguruar pjesëmarrjen në Play-Off. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë