Loading…
Avdullah Hoti i turpëruar nga mënyra si Haradinaj i drejtohet vendit
  • 23/02/2018 | 11:25

...

Shefi i grupit parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti ka deklaruar se grupi i LDK-së nuk pranon raporte me kauza të rrejshme, jemi pajtuar që ai raport të bashkohet me raporte tjera.


Derisa Hoti tentonte të fliste, reagonte Haradinaj, duke i thënë se ta votojnë edhe raportin e Bulliqajt. Hoti tha i vjen turp si kryeministri i drejtohet vendit.

“Kush është patriot e kush tradhtar dihet. Tri vjet e kemi mbajt lëng këtë vend, grupi jonë parlamentar nuk pranon raporte me kauza të rrejshme, jemi pajtuar që ai raport të bashkohet me raporte tjera”, tha ai. /gazetametro.net

Situatë e nxehtë në Kuvend: Haradinaj afër konfrontimit me deputetët e LDK’së

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë