Loading…
Avionit i fluturon dera, pasagjerët kalojnë momente të tmerrit në qiell (PAMJET)
  • 11/02/2018 | 14:27

...

Pasagjerët e një avioni duket se kanë kaluar momente tmerri gjatë uljes në aeroportin e Lagos në Nigeri.

Shkak është bërë një incident, kur dera e daljes emergjente u shkëput, duke rrezikuar të godiste pasagjerët.

Momentet janë filmuar nga vetë pasagjerët, ndërsa video është transmetuar në disa nga mediat ndërkombëtare.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë