Loading…
Babloku nuk përmbahet, e prek modelen live në emison: Shikoni reagimin e saj..!
  • 13/11/2017 | 09:06

...

Këtë javë të ftuar në emisionin “Kojshia show” ishin, “Babloku” si dhe Top modelja Iva Aliko.


Nga provokimet e Iva Alikos, plaku’ nuk përmbahet dot’, e prek live në emision,

Për ta parë reagimin shikoni videon mëposhtë nga minuta 51:08.

https://www.youtube.com/watch?v=Zo9CSpCLPVc

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë