Loading…
‘Bahari’ do t’i vizitojë adhuruesit e saj shqiptarë shumë shpejt
  • 12/01/2018 | 09:53

...

Fjala është për serinë turke ‘Beni Affet’ (Më fal) që është i dubluar në shqip.


E një nga personazhet më të dashura për publikun është ‘Bahari’ që është një nga rolet kryesore. Këtë rol e aktron aktorja  Gaye Turgut, shkruan lajmi.net

Gaye së shpejti do t’i vizitojë shqiptarët.

Të paktën kështu ka premtuar vet ajo, teksa u xhirua nga një shqiptar i quajtur Emin Muca, i cili ka qenë prezent kur seriali xhirohej, duke bërë foto e video edhe me aktorët tjerë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë