Loading…
Barça dyfishon, Bilbao ia kthen (Video)
  • 11/01/2017 | 22:29

...

Neymar ka shënuar golin e dytë nga penalltia për Barcelonën, por Athletic Bilbao e ngushtoi epërsinë në 2-1 përmes mesfushorit Saborit.

http://www.dailymotion.com/video/x585pfw_neymar-penalty-goal-hd-fc-barcelona-2-0-athletic-bilbao-11-01-2017-hd_sport

http://www.dailymotion.com/video/x585pok_saborit-goal-hd-fc-barcelona-2-1-athletic-bilbao-11-01-2017-hd_sport

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë