Loading…
Barcelona e demolon Celta Vigon, gola dhe asistime nga Messi
  • 11/01/2018 | 23:33

...

Barcelona ka arritur të sigurojë kualifikimin në fazën e ardhshme të Kupës së Mbretit, me një fitore të thellë në ndeshjen e parë.


Lionel Messi i realizoi 2 gola, ndërsa Suarez, Alaba dhe Rakitic nga një, në fitoren 5-0 të katalonasve.

Alba ishte asistues në dy golat e Messi, ndërsa argjentinasi ia ktheu mbrojtësit me një tjetër asistim. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë