Loading…
Barcelona transferon mesfushorin e njohur
  • 12/08/2017 | 16:25

...

Paulinho së shpejti do të zyrtarizohet si lojtari më i ri i Barcelonës, shkruajnë mediat angeleze, transmeton Gazeta Metro.


Mesfushori brazilian bën pjesë në Superligën kineze tek ekipi Guangzhou dhe thuhet se ka arritur marrëveshje me klubin spanjoll për tu transferuar në afatin kalimtar të verës.

Thuhet që çmimi i transferimit të tij do të kushtojë 40 milionë euro./Gazeta Metro/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë