Loading…
Bashkëshortja e Daut Haradinaj e sjell verën më herët me këtë foto
  • 13/03/2018 | 18:04

...

Edhe njëherë ia ka dalë të marrë vëmendjen e të gjithëve gruaja e politikanit, Daut Haradinajt, Lola.


Në një fotografi që së fundmi ka publikuar, Lola ka treguar format trupore të cilat çdo femër do t’i kishe lakmi.

Megjithatë ajo i kushton shumë rëndësi kësaj pjese. Lola është shumë aktive në fitnes.

Ndryshe, Lola dhe Daut Haradinaj kanë vite të martuar, ku kanë dhe dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë, David dhe Troja./Gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë