Loading…
Baxhanaku i cilit politikan është Lumi B?
  • 14/11/2017 | 14:35

...
Reperi i njohur, Lumi B, ka shumë kohë që është martuar me Mirandën e prej vitesh gëzon edhe epitetin e të qenurit baba i një djali të cilin e ka emëruar Blin.

Por, a e keni ditur se bashkëshortja e tij Miranda është motra e Meliza Krasniqit, gruas së Memli Krasniqit, aktualisht deputet në Kuvendin e Kosovës?

Pra, Lumi dhe Memli janë baxhanak, transmeton gazetametro.net.

Ndryshe, Lumi B ka lanasuar “Simpatia”, në bashkëpunim mes tij dhe Dhuratës. Kënga është ripërpunim i hitit të vitit 1998 kënduar nga Edona Lllalloshi dhe Memli Krasniqi.

Një herë e një kohë ishte baxhanaku i tij, Memli Krasniqi që e këndonte bukur refrenin e këtij hiti të padiskutueshëm të kohës./Gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë