Loading…
Bayern ia kthen PSG’së, vendimtare një gol përcakton të parin
  • 05/12/2017 | 21:44

...

Bayern Mynih ka shënuar dy gola në pjesën e parë kundër Pairs Saint Germain.


Me këtë rezultat PSG do të betejë në pozitën e parë, pasi e ka fituar 3-0 takimin e parë, pas të cilit ishte shkarkuar trajneri Carlo Ancelotti.

Për pozitën e parë në grup duket se lufta do të vazhdojë deri në minutën e fundit dhe përcaktuese do të jetë gol-diferenca, derisa dy ekipet momentalisht kanë nga 15 pikë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë