Loading…
Bebe Rexha i këkon policisë t’i vënë prangat
  • 21/10/2017 | 15:57

...

Bebe Rexha është padyshim njëra ndër këngëtaret e cila i ka bërë më së shumti krenarë shqiptarët me suksesin e saj.


Ajo ka depërtuar fuqishëm në tregun muzikor jashtë vendit, duke publikuar disa këngë e bashkëpunime ndërkombëtare, të cilat rezultuan të suksesshme.
Si rrjedhojë, Bleta (emri i vërtetë i këngëtares), tani është njëra ndër personazhet më të dashur për publikun dhe numëron me miliona ndjekës në rrjetet sociale.
Së fundmi, ajo ndau me fansat disa video interesante, aq sa edhe qesharake në InstaStory, ku shfaqej në prapaskenën e një koncerti, teksa vizitohet nga disa policë.
Njëri prej tyre i hedh asaj prangat në duar, teksa Bleta përsërit me të madhe duke thënë‘ ’Mos më arrestoni, mos më arrestoni’’.
Sigurisht që një video e tillë është publikuar vetëm për të bërë shaka, pasi këngëtarja nuk ka pasur asnjëherë probleme me policinë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë