Loading…
Befasohen adhuruesit e çokollatës, tani ‘Milka’ edhe me suxhuk e sallatë
  • 12/02/2018 | 16:43

...

Në Twitter po qarkullojnë disa fotografi për dashamirët e çokollatës “Milka”.


Ata kanë postuar fotografi me shije të ndryshme të çokollatës dhe kësaj here milka me presh, milka me sallat shope, milka me salsiçe e të tjera, transmeton gazetametro.net

Ata thonë se nëse jeni adhurues i kripës, zgjidhni ndonjërën nga këto lloje të reja./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë